Who Emo Girls

30. listopadu 2006 v 18:27 | Emo_Kid_Quasha |  Emo Identifikace
Emo Girls
Emo Girl je dívka, která se oblíká v emo stylu, má emo(cionální) osobnost a poslouchá emo hudbu - stručně řečeno
Emo girls se vodí rády za ruce s ostatníma emo girls a emo boys, jsou většinu času smutný, nesmějou se moc často a jako emo boys se vám nechtějí dívat do očí.
Emo Girl má velmi tmavé vlasy střižené buď někde kolem ramen nebo do klasického emo sestřihu, který je krátký, vzadu špičatý s prudkou ofinou. Jejich vlasy sou velmi tmavě hnědé nebo černé, v hodně případech velmi světle blond - a zkrátka každá délka střihu je správná akorát musí být stále část obličeje zakrývána a to proto, že emo girls mají sklon být plaché, záhadné a nechtějí tolik ukazovat obličej. Obvykle mají hodně tmavě namalované oči.
Hodně emo girls jsou vegetariánkami nebo vegankami. Ačkoliv se hodně z nich oblíká jen v emostylu, je hodně emo girls smutných, pláče, píšou básně a mají sklon si řezat zápěstí. Všechno tohle schovávají nošením řetězů a náramků veselých barev.
Jejich oblečení spočívá v těsných džínách, obrácených a tmavě barevných tričkách někdy doplněný šálou. Obvykle mají pár piercingů a nosí hodně barevných doplňků. Některé dívky nosí hranaté brýle, jiné ne. Ale co emo girls skutečně nemají rády je,když si je pletete s goth. Emo a goth jsou velmi rozdílné tak prosím nedělejte tuhle chybu!
Na první pohled vypadaj emo girls smutně a zcela ztraceně a stejně jako emo boys chodí obvykle s hlavou dolů a nikomu se nedívaj do očí. Jinak emo girls milujou když se k sobě emo boys mají .....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sensuality Orchid Sensuality Orchid | E-mail | 14. května 2008 v 21:14 | Reagovat

a jási říkala že jsem divná když se my líbí ,,když se k sobě emo boys mají´´

2 MELL MELL | 23. srpna 2008 v 13:39 | Reagovat

Pravidla nového stylu s názvem "LIVE".

1. Buď takový(á) jaký(á) chceš být!

2. Buď heterosexuál, bisexuál, homosexuál na tom nezáleží buď takový(á) jaký(á) chceš být!

3. Používej líčidla jaká chceš, ale v žádném případě to nepřeháněj s černou.

4. Vlasy můžeš mít přírodní, obarvené, melírované záleží jen na tobě, ale nikdy si nedávej dohromady barvy černou a růžovou.

5. Sestřih vlasů si udělej který koliv, ale nesmíš mít ofinu ostříhanou do půli obličeje.

6. Nauč se smát na ostatní, rozdávej úsměv. (Nauš se smát, i když srdce krvácí jen tak ti nikdo neublíží a nevezme štěstí)

7. Uvidíš někoho se stylem emo kruť hlavou a usmívej se na něj.

8. Vyplač se, když potřebuješ, neboj se ukázat slzi a neboj se ukázat úsměv na tváři.

9. Jakmile ti bude nejhůř vem si sešit a piš co máš na srdci pomůže to. Dostaň to ze sebe mlať do postele vybij ze sebe ten vztek, ale nikdy nesmíš na sobě.

10. Druhé možnost: vem si svého mazlíčka běž s ním do přírody a vše mu povykládej.

11. Co se týče oblečení snaž se nemít vše pruhované a vžádném případě nenos kombinaci černá s růžovou, jsou povoleny mikiny s kapucí i bez, trika různé barvy, ale nesmíš být celá v černým. Nevadí, když budeš mít černý triko i kalhoty, ale musíš mít třeba šedé ponožky popř. jiná barva. Tvůj idol nesmí být Jackem Skellingtnem! Nikdy nenos obleční značky Hurley!

12. Piercingy jsou povoleny kamkoliv budeš chtít, ale neméj víc jak tři na viditelných místech.

13. Nefoť se v koupelně, nejlepší by bylo barevné pozadí. Kolik fotek máte fotit vám přikazovat nebudu. Snaž se na fotkách tvářit vesele s úsměvem (s úsměvem jde všechno líp).

14. Boty nos od vietnamců nebo značkové, značka je na tobě, ale v žádném případě ne Hurley

15: Nikdy nepiš: Místo J Y

Místo V W

Místo CO CWO

Za každým T nikdy nepiš H

Místo CH X

16. Nesnaž se být tím kým nejsi!

17. V životě se nepokoušej o sebevraždu!!!!!

18. Nesnaž se ubližovat sama sobě!!! Neřež se na rukách ani jinde nechálo by to na tobě hnusný jizvy, kterých by ses nezbavila a mohl(a) bys začít být na sebeubližování závyslá. Nikdy si schálně nestříkej repelent do očí uvědomujete si emáci, že můžete oslepnout???

19. Když jsi neštastně zamilovaná uvědom si, že na světě je spoustu dalších kluků, snaž se s ním co nejmíň vídat a mluvit. Nedívej se mu do očí (Sejde z očí, sejde z mysli!). Buď s kamarády a stále něco dělej, nedej své mysli čas myslet na něj a nezapomeň se na svět smát! " Důkazem lásky je i to, že ji necháš odejít".

20. BUĎ TÍM KÝM CHCEŠ BÝT A NEBUĎ TÍM KÝM BÝT NECHCEŠ. USMÍVEJ SE, SMĚJ SE, ROZVESELUJ OSTATNÍ. KDYŽ BUDE NĚKDO POTŘEBOVAT POMOCT TAK SE SNAŽ POMOCT. NEOPOVRHUJ OSTATNÍMI. NEPOVAŽUJ NĚKOHO MÉNĚ CENNÝM JENOM PROTO, ŽE NENOSÍ ZNAČKOVÉ OBLEČENÍ A NEMÁ TISÍCE NA KONTĚ. MĚJ LIDI RÁD PROTO JAKÝ JSOU A KDYŽ TĚ BUDE NĚKDO ŠTVÁT ŘEKNI MU TO. ŽIVOT JE PŘECE KRÁSNEJ TO SI MUSÍME VŠICHNI UVĚDOMIT STAČÍ ZAVZPOMÍNAT. NA TY TĚŽKÉ CHVÍLE ZAPOMEŇ, ALE TOMU ČEMU TĚ NAUČILI NIKDY!

Můj názor na styl emo: Je to naprostá hovadina nutí lidi řezat se a pokoušet o sebevraždu. Stříkat si repelenty do očí a podřezávat si žíly. Tohle mi přijde trochu na hlavu. Osoba, která tyhle pravidla napsala asi nedomyslela následky. Chodit s hlavou sklopenou a stále brečet a být smutná? Svět je přece krásný buďte rádi, že jste zdraví sakra a neničte ještě sami sebe. Vím, že hodně lidí má problémy, ale ty se přece dají řešit i jinak než řezáním a pokusem o sebevraždu.

BOJ PROTI EMU ZAČÍNÁ

Tohle celé bych chtěla věnovat své kamarádce, která díky emu a řezání rukou i žil zkončila na psychiatrii. Tak tohle je pro tebe a nezapomeň se na svět smát. Doufám, že se uzdravíš a budeš opět moct normálně žít.

EMO JE PICOVINA!!!!sem byl jednou na emo srazu natocit video a dozvedet se co to vlastne emo je a vite co sem se dozvede ze emo je eroticky masazni olej!!!

DO PICI S EMEM!!!

3 Emo_Kid_Quasha Emo_Kid_Quasha | Web | 23. srpna 2008 v 13:54 | Reagovat

Tohle všechno ty lidi nutí, protože mají o emo tyhle skreslené informace, u nás se z emo stala sračka, protože se do něj dostali pubertální 13 letý děcka co si myslí, že jim celý svět ubližuje a oni si potom ubližují taky, aniž by chtěli. Chtěj jenom vypadat strašně "cool"

Beru to, že nechceš aby lidi dopadli jako tvoje kámoška, ale ne všichni emaři jsou střelení jako ty malý děcka, co nemaj ponětí o emo. Oblíkaj se tak, možná se tak i chovaj, ale emo hudba jim je strašně vzdálená, kouří, chlastaj a šukaj s kde kým na každým rohu. A tohle jsou zásadní tři věci co Emocionální kultura moc nemusí. Pro ně je hlavní hudba, lidi jako oni a mír na zemi. Jsou proti ubližování na zvířatech a proti válkám.

Promiň ale jestli se ta tvoje kamarádka řezala jenom tak z hecu a ne že ji něco trápilo, nebylo to od ní správný. Nevím, neznám ji. Ale přeji ji aby se z tama co nejdřív dostala zdravá a zapomněla na to, čím si prošla

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama