Jak se stát Emo-není to návod

7. prosince 2006 v 18:08 | Emo_Kid_Quasha |  Emo Identifikace
nepovažujte za návod! je to jen definice typických rysů EMO people!!!

Všimněte si klasického oblečení těchto lidí-velmi často převažuje růžová a černá.Zamýšleli jste se už někdy nad tím co tyhle dvě barvy znamenají a proč tak často převažují?Je to opět o citech.I v jejich typu oblečení můžete nalézt stopy citu-růžová naznačuje lásku,něhu,porozumění a jemnost(zkrátka všechno co je se samotnou růžovou barvou spojováno)….a naopak černá barva symbolizuje-smutek,strach(tato barva souvisí hodně se zklamáním).Emo people také holdují nápisům,ale jen takový,které opět něco naznačují.Jako například-co cítí,koho mají rádi(trička s oblíbenou hvězdou),co nenávidí.Emo je zkrátka hlavně(spíše jen) o pocitech!A tak se nemůže taky stát,že by si třeba některý z emo kluků vzal na sebe triko s nápisem: Chybí ti vitamín C? Podobný výstřelky a blbosti u nich nehledejte.
Zpět k otázce: Jak se stát emo? Zkrátka,buď emo jste nebo nejste.A abyste jím byli,musíte mít tu jedinou vlastnost o které tady celou dobu mluvím a to je CIT-NESMÍTE SE BÁT DÁT NAJEVO SVOJE POCITY, ať ste kdekoliv.Ostatní rysy ema vám pak můžou být ukradený.Nemusíte být smutný(jak se všude píše,že emo people a hlavně dívky takové jsou),vono je tohle spíš špatně uvadeno na správnou míru.Ano emo girl jsou smutné,ALE TO JEN TEHDY,KDYŽ SE TAK CÍTÍ!A pokud vám tedy cit nechybí a emo obdivujete,zkuste přidat i trochu ze stylu oblíkání.Uvidíte,že se pak budete cítit víc jak emo,než kdyby jste si jen na něco hráli.
Homosexualita není podmínkou ani pravidlem!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Claire Claire | 9. prosince 2006 v 0:12 | Reagovat

jen by mě zajimalo kde je tady spojitost s hudbou...emoce jsou v hudbe ne v oblečeni. tohle je jen jeden z řad navodu pro pozery.

2 emo_kid_Quasha emo_kid_Quasha | 9. prosince 2006 v 1:11 | Reagovat

o hudbě si to najdi v další rubrice ...je tam napsáno music !!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama