Květen 2009

Pozastavuju

5. května 2009 v 16:56 | Emo_Kid_Quasha |  moje kecy
Je mi to líto, ale tenhle blog už není můj.
Jeden důvod je, že jsme se absolutně odcizili a druhý důvod je to, že už to dávno není můj život.
Svět se mění a my s ním.
Už dávno jsem přeorientovala na jiný styl hudby a některé kapely co tu mám, už mi nic moc neříkají.
Pozastavuju to tady jinak proto, že už v některých článkách mi to připadalo, jako bych to ani nebyla já. Puberta dělá divy :D

Ani nevíte, jak mi to trhá srdce to tady takhle nechat. Ale blog rušit nechci. Je to polovina ze mě. Nejméně tři roky tu existuje bobišek malý a nemůžu mu udělat něco tak hnusného a úplně ho vymazat ze světa internetu. Hodně lidí sem chodí a nejenom z ČR, sice tu chodí rapidně méně lidí, než když jsem tu působila, ale i to málo mi to za to stojí, ho nechat naživu.

Kdo ví, možná se tu jednoho dne vrátím a budu tu stejně trapčit jako před rokem. Možná za týden možná za měsíc, možná až za rok. Ale já doufám, že sem spousta lidí zabloudí a sem tam si něco přečtou, poslechnou, nebo prohlédnou.
Nezapomínejte, že nejvíc člověka potěší, když mu na jeho blogu přibývají komentáře. Nás neživí nic tak dobře, dokonce ani návštěvnost, jako ty komentáře.

Milovala jsem vás a miluju vás doteď, byli jste jediná má podpora na tomhle blogu, ale jednou to člověku prostě přestane stačit a chce zkusit žít.

Nezapomenu na tenhle blog, to se nebojte. Jen prostě potřebuju na chvíli vypnout. Ani nevíte, jak dlouho jsem se k tomuhle odhodlávala a jak dlouho mi trvalo tohle napsat, asi týden jsem se k tomuhle článku vracela a dnes jsem se ho konečně odhodlala dopsat.

Nevím jak líp bych se mohla rozloučit, tak vám musí stačit tohle

Na viděnou, sbohem.

vaše Quashi :)